Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Forumurile rpg

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Forumurile rpg on Sat Jul 04, 2009 9:56 pm

Silver.Chaos

Moderator
Moderator
Ok >.>''' nici nu am stiut unde sa deschid topicul asta scared7
Se pare ca forumurile rpg sunt la putere acum si destul de populate, macar cateva zile, voi ce parere aveti despre ele?
Pai...eu una sunt cam obsedata de aceste forumuri, deoarece ma distrez foarte mult, rad de ma doare burta uneori, dar este si plictisitor pentru ca pe fiecare forum este acelasi lucru, aceleasi categorii, nu au ceva mai diferit si asta e cam enervant ^^'

View user profile http://www.fluffyduffy.deviantart.com

2 Re: Forumurile rpg on Sat Jul 04, 2009 10:16 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Da asa este....rpg peste tot =)) eh dar au si o parte buna ca nah te distrezi dar cum zici tu,cam aceleasi categori peste tot.
E plictisitor sa vezi doar forumuri asemanatoare...
Un timp nu mai imi placea rpg'ul acum am revenit oarecum si m'am mai inscris pe unele dar nu e chiar pasiunea mea
Cum ai zis si tu,sunt populare cateva zile ca pe urma ajunge chiar sa fie "mort" mda nu sunt decat de moment

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

3 Re: Forumurile rpg on Sun Jul 05, 2009 12:29 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
Sincer mie'mi plac atata timp cat useri calumea..
Sunt unii care pun 3 cuvinte si scriu aceleasi lucruri pe aceleasi forumuri.
Normal ca e plictisitor daca ei numai intreaba 'ce faci' si spun 'buna' -.-
Faza e ca e de moment un forum rpg, dupa cum a mai zis si Lara...eu nu rezist sa stau prea mult pe unul.
Sunt amintiri poate frumoase, insa s'a dus urmeaza urmatorul =]]

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

4 Re: Forumurile rpg on Mon Jul 13, 2009 8:50 pm

red wind

New Bitch
New Bitch
E deestul de plictisitor avand in vedere ca se scrie foaaaarte putin. Adica administratorii sunt nevoiti sa scada limita de randuri pentru spam la 1 rand sau chiar mai putin, caci altfel ar insemna sa baneze jumatate de forum.

Anyway, trecand peste acest inconvenient sunt o fana impatimita a rpg-urilor de calitate, adica originale. De preferat sa se scrie putin mai mult intr-un post, caci altfel e plictisitor. Nici nu prea ai ce sa spui, dunno. Ramai fara replica la un moment dat.

Nasol e ca mor repede Sad se face altul dupa nici o saptamana.

View user profile http://mysweetcolor.wordpress.com

5 Re: Forumurile rpg on Tue Jul 14, 2009 11:18 am

SinQ

New Bitch
New Bitch
Inainte frecventam foarte des forumuri-le RPG, eram innebunita sa-mi caut personaj, poze, etc. Imi place foarte mult ca creez o poveste impreuna cu celalate personaje, ma fascina. Acum... m-am lasat de ele. Ori mi se pare prea greu sa urmaresti mereu ce scornesc ceilalti, ori nu mai am chef de ele, ori chiar au inceput sa mi se pare aiurea... cred ca nu sunt genul meu, desi imi place sa scornesc chestiute noi >>'. Sunt inscrisa pe un forum RPG, dar cred ca eu sunt cel mai activ personaj, deoarece e pustiu de fiecare data cand intru pe acolo... in trecut am avut si eu nenumarate forumuri RPG active, chiar foarte, incat nu mai puteam sa le tin pasul. La un moment dat te cam plictisesti de ele, ti se scarbeste sa vezi peste tot aceleasi subiecte, albume, inscrieri, etc. Imi mai plac si acum, dar nu le mai "practic".

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]