Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Hi there :]

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hi there :] on Sun Jun 07, 2009 5:12 pm

Aikad

New Bitch
New Bitch
Salut tuturor.
Am îndeajuns de multe nick-uri, dar probabil că cel ce mă definește cel mai bine este Aikad [nu, nu este din nici un anime, dar dacă vreți totuși să vedeți vreun Aikad, căutați pe MMORPG-uri :] găsiți ceva mai mulți Aikadzi].
Nu sunt chiar atât de bună la descrieri ... însă pot spune că în materie de muzică îmi place metal-ul - cam orice gen de metal, dar metalul meu de suflet rămâne un hibrid între power, melodic black și heavy \m/ - cu formații gen ... Battlelore, Blind Guardian, Iron Maiden, Borknagar, Bathory, Ensiferum, Moonsorrow ș.a.m.d. Îmi plac anime-uri, yeah; anime-uri preferate ar fi ... Dragon Ball/Z/GT, Junjou Romantica, Death Note, Claymore ș.a. Citesc și manga-uri, mai mult yaoi, dar probabil preferatele mele rămân DOGS [prequelul la Bullets and Carnage și cel din urmă, de-asemenea :] și nu, nu-i cu câini] și Caffe Occult.
Pasiuni ... muzica[cânt la chitară de un an juma' și am deja chitară electrică Fender \m/ și toate astea fără prof :> ], tot ce ține de electronică [mă fascinează în special nanotehnologia :] ], cărțile și filmele SF și fantasy [pentru că DA!, SF-ul este diferit de fantasy. And I second that! - yesh please, I second my quotes when it needs it <3 ] ... și serialele - Stargate SG-1, Stargate Atlantis și toaaate cele 4 filme Stargate - and I'm a proud [very very proud] LotR, SW and Dune fan <3
Sunt gameritză; devorez tot ce-i de strategie, RPG și adventure :] câteodată și un shooter bun [gen Postal - toate - sau ... The Suffering] de asemenea și MMORPG-uri [momentan mă chinui să fac guild la Metin2Ro și să am un lvl mai mare la Perfect World].
Scriu, da, scriu, fic-uri, one-shot-uri, poezii - ocazional -, cântece. Also, I'm a gfx-er :]

Regards, Aikad.

View user profile

2 Re: Hi there :] on Sun Jun 07, 2009 5:56 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Hello Aikad si bine ai veniti aici !
Pey....frumoasa descriere,nu am nici o intrebare...
Have fun,citeste regulile si sa iti faci noi prieteni ^^
+1

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

3 Re: Hi there :] on Mon Jun 08, 2009 7:51 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
Heeey
Bine ai venit, happy posting, read the rules!^^
Sper sa ne intelegem..intrebari nu am ^.*

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

4 Re: Hi there :] on Mon Jun 08, 2009 7:58 pm

Aikad

New Bitch
New Bitch
Mulțumesc de primire :]

Hm, bine că m-am decis să trec pe la reguli; credeam că pe toate forum-urile e la fel, sper că nu mă penalizați că mai scriu câteva cuvinte/ propoziții în engleză, lol. Am eu un tic să scriu peticit: îmi exprim mai bine opinia așa :] [cam greu altfel da', deh, o să mă acomodez și cu regula asta :] ]

View user profile

5 Re: Hi there :] on Mon Jun 08, 2009 8:07 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Faza era sa nu scri informatii in engleza,dar daca scri o propozitie doua in engleza nu e nimic,important e sa nu fie tot in engleza (alta limba) da ma bucur ca esti dispus sa o respecti ^^

6 Re: Hi there :] on Tue Jun 09, 2009 2:51 pm

Zoey

C.U.N.T
C.U.N.T
Bine ai venit pe forum Aikad!
Postari placute ,fii atent la reguli ,have fun si sper sa ne intelegem bine!

View user profile

7 Re: Hi there :] on Tue Jun 09, 2009 4:09 pm

Aikad

New Bitch
New Bitch
Mulțumesc de primire, Zoey, și Doppelganger de lămurire :] Dacă tot e regulă, măcar s-o respect, dar s-ar putea să mai scap câte un cuvânt-două în alte limbi :-? Și am o întrebare: de ce-mi arată că sunt în zodia rac ? ._. Adică, wtf, sunt leu de când mă știu ._. ...

PS: sunt fată [așa cum scrie și la profil *cough* ]

View user profile

8 Re: Hi there :] on Tue Jun 09, 2009 4:34 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Da scuze mi'a scapat sorry ca te'am facut baiat xD.Pai nu stiu de ce iti apare asa,uite'te la profil poate ai scris gresit confused12 sau ai confundat luna cu ziua,tot ce posibil xD
Si nu e nimic ca scri jumate romana jumate engleza important e sa nu prescurtezi in engleza decat *OMG,lol si WTF* si romana doar cele acceptate...

9 Re: Hi there :] on Wed Jun 10, 2009 2:42 pm

iRaven

C.U.N.T
C.U.N.T
Hei, Aikad, bine ai venit pe forum! <3

Presupun ca nu ma cunosti, dar eu te cunosc de ceva timp :3 [hehe, uite cum ma bag in seama XD]

Happy posting, no spam... whatever, just have fun :]

Btw... OMG @_____@ Spune`mi ca in sig`ul tau nu e Depeche Mode <333 [God, I'm in love with them <3, pacat ca nu mi`am luat bilete pentru concert >_>] I just love your sig :]

View user profile http://dark-ayame.hi5.com/

10 Re: Hi there :] on Fri Jun 26, 2009 4:57 pm

Welcome in forum happy posting ans no spam citeste regulile suuper descriere distractie mare fii activ
Ja ne^^ image033

View user profile http://anzel.ogamewar.com/

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]