Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Lucruri de care te temi

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Lucruri de care te temi on Thu Apr 23, 2009 7:17 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Va temeti de ceva?
Eu nu stiu ce sa zic....imi e frica de locurile strani,infricosatoare si deloc luminoase....pentru ca nu stiu ce se ascunde acolo...si imi mai e frica de documentarele de pe discovery cu fantome =)) singura daca ma uit nu o sa pot dormi cateva nopti si chiar daca ma uit cu cineva nu am sa pot dormi pale

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

2 Re: Lucruri de care te temi on Sat Apr 25, 2009 9:04 pm

Chou

New Bitch
New Bitch
hmm :-? la mine e cam ciudat si mie mie- frica de locurile intunecate si infricosatoare da' imi plac filmele horror mai ales emisiunea aia de pe discovery....si nici macar daca vreau Doamne fereste! nu visez ce se intampla acolo deci cel mai mult ma tem de locuri care arata mai creepy sa spun asa ^^"

View user profile

3 Re: Lucruri de care te temi on Sun Apr 26, 2009 12:39 am

~Synthesis

New Bitch
New Bitch
huh -.-''
cred ca singurul lucru de care ma tem...bine singurele lucruri de care ma temsunt:
-paianjeni: nu cred ca e doar scarba mai mult teama ca s-ar putea afla langa mine si mi-ar putea face ceva -.-''
- singuratatea: daca el ar pleca de langa mine nu stiu ce as face si daca as ramane fara prieteni mei ar fi oribil sau fara una din persoanele importante pt. mine

View user profile http://yune-divinne.blogspot.com

4 Re: Lucruri de care te temi on Fri May 15, 2009 5:17 pm

~ paianjeni XD ..daca vad undeva unu stau cu ochii pe el pana cand il omoara cineva ca nie mi'e frica sa srunc cu ceva in el ca daca (,) cade si vine spre mine pale ....
~ locuri intunecoase si pustii XD

nustiu daca mai e ceva...daca imi amintesc dau edit ^-^

View user profile http://magic-land.6forum.info

5 Re: Lucruri de care te temi on Sat May 16, 2009 7:52 am

SinQ

New Bitch
New Bitch
Credeam ca sunt singura fiinta care uraste paianjenii >.> ... nu doar ca ii urasc, ii detest... stiu ca nu mi-au facut mie nimic, but sunt niste fiinte total dezgustatoare si niste insecte de prada foarte oribile... ma bucur ca sunt om Smile)...

View user profile

6 Re: Lucruri de care te temi on Fri May 22, 2009 9:27 am

Criminal.Mind

New Bitch
New Bitch
XD...De orice gandac,care e mai mare si ma umflat ca o furnica =]]...Exceptie puricele...Deci...Urasc gandacii si mi se cutremura corpul cand ii vad...Mi-e firca sa-i ating da' mai sa-i omor...Pune-mi un gandac in fata si sar pe tavan =]]...In rest...Nimic altceva^^

View user profile http://bleach-world.forumz.ro

7 Re: Lucruri de care te temi on Wed Jun 30, 2010 10:31 pm

ShynessLove

New Bitch
New Bitch
criminali O_O singurul lucru care nu l-as putea suporta ar fi sa fiu omorata de o creatura atat de dezgustatoare ; omul! XD

View user profile

8 Re: Lucruri de care te temi on Fri Jul 02, 2010 9:16 am

matsurispring

New Bitch
New Bitch
Nu' problem,i shall send my awsome Batman to you.He's a smooth gentle criminal.Pray to Saint Batman,your dayz' are numbered' in the baltic english.Only Batman kind would understand this ancient lost language.
I'm afraid that my awsome Batman will run again from home.

View user profile

9 Re: Lucruri de care te temi on Fri Jul 02, 2010 6:41 pm

ShynessLove

New Bitch
New Bitch
i bet on it ..his life must be worthless O_O can ya' borrow him for one night? xD

View user profile

10 Re: Lucruri de care te temi on Sun Dec 25, 2011 5:05 pm

Morphine ♥

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Nu stiu voi dar eu nu pot tolera insctele in special paienjenii si carabusii. Altceva...pai mai ma tem de inec. xD

View user profile

11 Re: Lucruri de care te temi on Sun Dec 25, 2011 5:07 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
Imi e frica de insecte..o frica combinata cu scarba. Imi mai e frica locurile pustii, padurile, locurile foarte mari (teama asta o am de cand eram mica). In rest am o oarecare retinere fata de necunoscut si nou.

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

12 Re: Lucruri de care te temi on Fri Apr 06, 2012 8:25 pm

Timm`

New Bitch
New Bitch
- Sunt insectofoba, pur si simplu le urasc... MAI ALES PAIANJENII
- Mi-e rau de inaltimi o.o
- Urasc injectiile.

View user profile http://myplace.forumgratuit.ro/

13 Re: Lucruri de care te temi on Mon Jun 25, 2012 10:41 pm

Juri

New Bitch
New Bitch
Mă tem şi urăsc centipedele! şi gāndacii īn general. Sunt urāţi, dezgustători etc. Şi uhm..acum depinde..de fantome se pune? adică devin oarecum paranoică īn privinţa unor lucruri.

View user profile

14 Re: Lucruri de care te temi on Tue Apr 02, 2013 7:27 am

Bianca.

New Bitch
New Bitch
filme horror
poltica
sarpe

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]