Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Death note (film)

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Death note (film) on Fri Apr 17, 2009 5:18 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Mie chiar mi-a placut filmul Very Happy a fost grozav ^^ pacat insa ca Misa nu era blonda image026 dar tot calumea a fost ^^
Din pacate nici unde nu mi-a placut ca L moare image063 de ce tocmai el? image026 pacat pentru ca imi placea mult personajul lui ^^

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

2 Re: Death note (film) on Mon Jun 29, 2009 7:43 pm

Vreau sa spun ca eu am vazut death note numai film si mi-a placut atat de mult , a fost chiar super , mai ales ala care a jucat rolul lui L .

View user profile

3 Re: Death note (film) on Mon Aug 10, 2009 7:08 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
Am vazut daor prima parte..am de gand sa rascolesc netul pentru a doua.
Filmul e interesant, ar putea deveni mai bun decat animeul daca n'ar fi personajele alea de doi lei.
I mean..ala e Light?O.O'
Si Misa..ce bleaga era...ar fi trebuit sa fie energica, simpaticuta ea asa..insa aia mai avea un pic si adormea acolo -.-
Ryuk..nu era la fel de amuzant..but anyway, el e icna bine spre deosebire de altii xD
Anyway, el ca idee e un film bun..credeam ca introducerea personajului Shiroi [parca asa o chema] ar fi dat peste cap intreaga actiune, insa a fost chiar interesant ^^

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

4 Re: Death note (film) on Wed Jun 30, 2010 10:48 pm

ShynessLove

New Bitch
New Bitch
Ei bine sincera ma dezamagit,adica pff anime-ul este grozav dar filmul ma dezamagit total mai ales din cauza personajelor..oamenii strica tot O__O

View user profile

5 Re: Death note (film) on Thu Nov 24, 2011 2:46 pm

Sunt de aceeasi parere cu Shyness , filmul a fost o incercare nereusita de a "readuce la viata" anime-ul , personajele lasa de dorit ,iar singurul lucru care sincer mi-a placut a fost faptul ca cei doi shinigamii au iesit bine ...

View user profile

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]