Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Scrisori de dragoste

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Scrisori de dragoste on Sat Aug 02, 2008 2:00 am

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Iti scriu aceste randuri datorita sentimenteleor ce ma apasa si dragostei ca iti port.Nu stiu daca realizezi sau iti dai seama cat de mult eu te iubesc si ce insemni tu pentru mine,totusi am sa incerc sa iti spun toate astea.

Pentru inceput iti zic ca te iubesc...nu stiu cat..sa zicem ca pe o scara de la 1-10 te iubesc de 11.Acum fara gluma sa sti ca te iubesc mult mult de tot si as face orice sa ramanem impreuna.Stiu ca si tu ma iubesti(sau cel putin asa sustii)dar daca este asa si ma iubesti si tu jumatate din cat te iubesc eu pe tine stiu ca o sa ramanem impreuna pe vecie(sau cel putin pana o sa moara unul dintre noi).Dar pana atunci vreau sa iti zic ca esti cel mai bun lucru care mi sa intamplat si datorita tie am reusit sa ma schimb in bine.Iti multumesc pentru asta si sper sa ramai asa pentru totdeauna ca sigur o sa mai am nevoie de intelegerea si suportul tau

Aici vom pune scrisori de dragoste ^_^

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

2 Re: Scrisori de dragoste on Sun Jan 25, 2009 11:10 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
God, cat am putut sa rad!=]]
Eh..asta's eu....the evil girl, the dark princess in the black tour! =]]...ah....i feel so good lol!

Am dat de una dura pe care tin mult sa o cititi...=]]

Pentru Clipa in care ne`am cunoscut..am simtim enorm de mult ceva in inimioara care nu o pot stapani..fiind Dragostea nebuna dintre noi doi..Te Iubesc...pana cand Moarte ne va Despartii..asta este adevarul pe care vreau sa ti'l spun gurita mea..!Daca Vrei cu adevarat sa ne iubim spune`mi te rog frumos in fata..!! Din norii sangerii ploua foc, Soarele cu coaroana lui de de gheata Cade jos catre pamant Si se spulbera’n mii de stele Regrete dulci in suflet aducand! Amintiri se pravalesc in minte Precum o avalansa de lava, Ploaie amara de meteoriti Spre Pamanta aducand Morbide atingeri ce’as vrea sa le simti! Vreau amintiri ce le’am uitat Zarul de sticla al vietii Ce in van l’am aruncat; Aud un racnet de durere’n suflet Din captivitate ce vrea sa fie eliberat!

sa'mi zica mie unu 'gurita mea' creca i'asi trage vreo doua de nu se vede si asi crapa de ras...sau sa foloseasca 'inimoara' xD

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

3 Re: Scrisori de dragoste on Sun Apr 05, 2009 9:19 am

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Pe langa greselile care sunt,era sa pic de pe scaun =)) mi se pare cam sec =))
Eh eu am gasit una ce imi place ... are talent de poet =))

Dragul meu,

Zilele fără tine trec cum trece apa peste pietrele râului.Stau zile întregi gândindu-mă la tine ca la un prinț zburător care vine noaptea și îmi fură visele.Chipul tău este atât de fin parcă acum îl ating și ochii tăi asemeni perlelor îmi fură inima și gândul.Cuvintele sunt șoapte dintr-o lume a visurilor care îmi dau uneori speranțele unei iubiri eterne precum cea a Julietei cu Romeo.Iubirea ta îmi este destinată mie precum scrisoarea îi este destinată destinatarului.Simt atâta neputință-n jur,cu vorbe,iar mă amăgești,cu șoapte,iar mă vrăjești,dar în final vrei doar să mă rănești.După un timp te-am întâlnit și am crezut că reușesc să te privesc sperând că sufletul mi-l ajut s-aștern dorințe nemplinite,dar inutil eu am luptat și cu o simplă amintire tu iarăși m-ai uitat.Rătăcesc în negură și ceață,n-aud nimic oare mai sunt în viață?Tu vii din nou ș-aprinzi în mintea mea acea parte din mine care încă te mai vrea.Îmi este atât de geru când vorbesc cu tine s-ascund tot ce simt,dar nu îmi trebuie decât un cuvânt să pot să zbor spre tine.Zorii se scurg în genele timpului,iar eu respir parfumul vântului.Mă tem pentru tine,pentru noi,mă tem de sfârșit,deși e doar începutul până și acest cuvânt mă îngrozește”începutul”.Mă tem pentru sfârșitul iubirii,al viselor,dar nu îmi trebuie decât o privire pură și dragostea noastră va dura la infinit.

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]