Tangalanga
Inregistreaza-te sau Conecteaza-te daca vrei sa faci parte din comunitatea RPG Drag Romania!

You are not connected. Please login or register

Twilight vs. The Vampire Diaries

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 7:55 pm

Eu zic ca Twilight a distrus tot farmecul vampirilor...prin povestea de dragoste oribila,prin actorii care nu au decat 2 expresii pe fata in toate filmele,pentru ca au facut vampirii si varcolacii sa para niste personaje Disney (vampirii prin faptul ca stralucesc ca un glob de disco in lumina zilei, varcolacii pentru "agresivitatea" si comportamentul lor )

View user profile

2 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 9:25 pm

Em

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Nu-mi place Twilight(fanii lui sa nu se supere Very Happy). In schimb ador TVD ^^

View user profile

3 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 9:46 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Niciunul. AM vazut Twilight dar nu are nimic interesant, ba chiar si Avatar e mai fain! Bine,Avatar chiar e fain. Zau tot nu inteleg fanii TL. The Vampire Diaries nu am vazut insa numele suna mai bine. Oricum prefer filmele arhicunoscute cu vampiri si monstrii cum ar fi Van Helsing. Ala nu are comparatie

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

4 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 10:01 pm

Vampire Diaries e un serial , romance/sf care are dupa parerea mea ce-a mai tare poveste si sunt ce-i mai reusiti vampiri , arata ba chiar si cum s-au creat vampirii , din ce motiv au aparut si alte cele , cat despre actori nu am cuvinte sa ii descriu , sunt foarte foarte talentati , pe langa faptul ca majoritatea sunt "adolescenti" Very Happy

View user profile

5 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 10:10 pm

Adore Delano

I'm a fucking mermaid!
I'm a fucking mermaid!
Degeaba, tot nu e mai fain decat Van Helsing =]]]]

" I'm a fucking mermaid, bitch ... "
View user profile http://tangalanga.superforum.pro

6 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 10:20 pm

Conchita Wurst

The Supreme
The Supreme
Sincer din cele doua am vazut doar franturi. Nu pot spune decat ca nu sunt deloc genul meu si ca niciodata n-am inteles toata fascinatia fata de vampireala, mi se pare in exces. Nici macar subiectele astea n-au fost exploatate cum trebuie, au adus vampirii la un stadiu destul de gay, luandu-le adevaratul farmec, iar aici vorbesc in general.

CONCHITA WURST

LOVE IS LIKE A BATTLE CRY
View user profile

7 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed Dec 21, 2011 10:53 pm

Em

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Nu am urmarit Van Helsing si sunt cam "ofticata" sa spun asa ca habar nu am despre ce vorbesti >..< Trebuie neaparat sa urmaresc - ca tot sunt in vacanta.
Preferatul meu ramane TVD,care are intr-adevar actori de exceptie si o poveste uimitoare ^^

View user profile

8 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Mon Dec 26, 2011 9:33 pm

Dae

New Bitch
New Bitch
Twilight este o poveste ieftina si nu dau niciun ban pe actorii din el. Habar au ce este aia sa fi actor, sunt atat de falsi incat imi vine sa ma arunc de la balcon cand il vad pe Robert Pattinson...In schimb sunt mare fana The Vampire Diaries: poveste buna, actori exceptionali si pare de 100 de ori mai real ca Twilight.

View user profile

9 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Mon Dec 26, 2011 10:49 pm

Morphine ♥

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Mda...actorii din Twilight sunt complet pe dinafara cu actoria. Imi place sa ma uit la Twilight doar ca sa ma amuz la cat de prost este facut filmul [scuze daca jicnesc fanii Twilight ._.'].
The Vampire Diaries este serialul meu preferat si va ramane in continuare, imi place la nebunie. O adevarata poveste cu vampiri este in TVD nu in Twilight sau alte filme care le copiaza. :-j

View user profile

10 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Tue Jan 03, 2012 2:05 pm

Danuta

Female Phenomenon
Female Phenomenon
Eu daca ar fi sa aleg in Twilight si The Vampire Diaries as alege imediat TVD :X mie imi place mult mai mult TVD decat Twilight.

View user profile http://foru-girls.forumz.ro/

11 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Wed May 30, 2012 12:03 pm

Cand zic Twilight ma gandesc sincer la carti doar,pentru ca filmele sunt cam varza(inafara de primul si ultimul pe care le doar)iar Tvd imi place foarte mult dar daca ar fi sa aleg ar fi cu siguranta Twilight.Pentru ca a fost prima poveste cu vampiri care mi-a placut cred ca cel mai mult vreodata si asa va fi mereu,desigur si The Vampire Diaries imi plc foarte mult dar nu se compara cu Twilight,nici cartile nici serialul.

View user profile http://www.facebook.com/danyelakath

12 Re: Twilight vs. The Vampire Diaries on Mon Jun 04, 2012 4:27 pm

Deea94

New Bitch
New Bitch
Imi plac amandoua !

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» The Vampire Diaries